TENA MEN İNKONTİNANS ÜRÜNLERİ VEYA EV YAPIMI ÇÖZÜMLER?

İdrar sızıntıları. İnkontinans. Ani idrara çıkma dürtüleri. Sızıntılar. İdrar kaçırmanın kırk yaşın üzerindeki dört erkekten biri tarafından yaşandığı bir gerçektir ve bu erkeklerden birçoğu içinden geldiği gibi davranma yeteneğini kaybettiğini ve cinsel yaşamlarının, erkekliklerin ve hatta uyku düzenlerinin etkilendiğini hisseder. Öyleyse neden sadece %5'i koruyucu bir ürün kullanıyor ve büyük çoğunluğu yardım almadan başa çıkmayı seçiyor?

Pekala, 'sessiz sedasız acı çekme' dediğimizde aslında daha fazlasını kastediyoruz. Birçok erkek idrar kaçırma için kendi ev yapımı çözümlerini geliştiriyor. Tuvalet kağıdı veya mendil demetleri. Havlu kağıt tomarları. Hatta bazıları ekstra kalın iç çamaşırları giyiyor. Bu çözümler bir süreliğine uygun olabilir - ancak ne yazık ki çok kısa bir süreliğine! Çok geçmeden, ev yapımı koruma meşakkatli olmaya başlar. Yerinde durmaz. Etkili bir şekilde emmez. Kokuyu engellemez. Kalındır ve fark edilmemesi mümkün değildir. Saymaya devam edebiliriz, ancak önemli bir toplantının ortasındayken, restoranda iki yemeğin arasında ya da golf sahasındaki ilk tee vuruşunu yapmak üzereyken, er ya da geç doğaçlama yaratımınızın o kadar büyük bir özenle hazırlandığı görevi yerine getirmediğini size hatırlatan bir şeyler olmaya başlar. 
 
Peki ne yapmalı? Ev yapımı çözümlerinize devam edebilirsiniz - ya da idrar kaçırmalarını kontrol altında tutmanıza ve onunla baş etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış TENA Men ürünlerini kullanabilirsiniz. Amaca göre üretilmiş bir idrar kaçırma korumasının ev yapımı çözümünüzün yapamadığı her şeyi yaptığını söylemeye gerek yok. 
 
  1. Yerinden kaymaz - TENA Men ürünleri iç çamaşırınızda sağlam bir şekilde yerinde duracak şekilde tasarlanmıştır; kayma olmaz ve yeniden ayarlamak için komik denemelerde bulunmanız gerekmez. Yani insanların arasındayken utandırıcı anlar yaşama ihtimali hemen ortadan kalmış olur!

  2. Süper emici - sabahları çok etkileyici görünen tuvalet kağıdı çözümünüz saat onda bir kenarından sızdırıyorsa ve bunu görmezden gelmek için elinizden geleni yapıyorsanız, bu konuyu bir düşünün - amaca uygun bir ürün size rahatlıkla uyacak ve nemi ve idrar sızıntılarını hapsederek kendinizi daha uzun süre kuru ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

  3. Kokuları hapseder - ürünlerimizin süper emme kapasitesinin bir başka faydası da kokuları azaltma yetenekleridir. Böylece, hassas sosyal hayat veya iş hayatında hoş olmayan kokular için endişelenmenize gerek kalmaz.

  4. İnce ve fark edilmez - ev yapımı idrar kaçırma çözümleri daha çok bir özellik düşünülerek hazırlanır; ne kadar kalın o kadar iyi. Bu doğru değildir. Amaca uygun ürünler, herhangi bir türdeki tuvalet kağıdı veya mendilden çok daha etkin olan sıvı emicilik kabiliyetinden ödün vermeden ince ve fark edilmez olacak şekilde tasarlanmıştır. İnce tasarımları sayesinde daha konforludurlar. Orada olduğunu bile unutabilirsiniz - iç çamaşırınızda bir tomar tuvalet kağıdı varken ise bunu yapmanız zor olacaktır.
 
İşte böyle. TENA Men'i seçin ve ev yapımı çözümlere elveda deyin; idrar kaçırma nedeniyle endişe duymadan kontrolü eline alan ve daha doyurucu hayatlar yaşayan dünyadaki milyonlarca erkeğin arasına katılacaksınız.