<country> konumunda yer alıyorsunuz

Yerel bilgiler için TENA piyasa bilgilerinin yer aldığı sitenize gidin.

Üçlü Koruma, sızdırma, koku ve neme karşı koruma sağlar

Her gün kuru, güvende ve kendinizden emin kalmanıza yardımcı olur.
Torunuyla plajda oynayan bir kadın
İdrar tutamama evrensel olarak yaygın bir durumdur. İdrar kaçırma sorunu yaşayan pek çok kişiden biriyseniz, bu durumun sizi hayatınızın tadını çıkarmaktan alıkoyması gerekmediğini bilmelisiniz. 
 
TENA Lady serisindeki tüm ürünler, her gün, her durumda kendinize güvenli ve emniyette kalabilmeniz için geliştirilmiştir. TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, sızdırma, kötü koku ve neme karşı Üçlü Koruma sağlar. Her gün kuru, güvende ve kendinizden emin hissetmenize yardımcı olur.
 
Şu şekilde çalışır: 
Damlaya işaret eden ok ikonu illüstrasyonu

Sizi kuru tutar
TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri sizi kuru tutmak için dikkatle tasarlanmıştır. Yüzey emici bölgesi, nemi hızla ve güvenli bir şekilde uzaklaştırır ve ardından katmanlar arasına hapseder.

Orta noktadan çıkan ok ikonu illüstrasyonu

Kötü kokuyu kontrol eder
Tüm TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, idrarı hapseden ve kötü kokunun oluşmasına neden olan amonyak oranını azaltan benzersiz, aktif mikroferahlık taneciklerine sahiptir.

Külot ikonu illüstrasyonu

Güvenli tasarım
Kadın vücuduna uyumlu tasarlanmış TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, güvenlik ve rahatlık sunar. Geniş ürün serimiz, en hafif ince pedlerden koruyucu iç çamaşırlarına dek her ihtiyaca uygun ileri düzey koruma sunmasıyla, kadınların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.