<country> konumunda yer alıyorsunuz

Yerel bilgiler için TENA piyasa bilgilerinin yer aldığı sitenize gidin.

Andrea idrar tutamama ile yaşama hakkında konuşuyor

“Birinin fark edeceğinden korkuyordum”

Stok resmi - Model poz veriyor.

Yüzme havuzu kenarında yoga yapan bir kadın

Andrea'nın hikayesi

"Bir giysi mağazasında satış elemanı olan bir kadın olarak, bütün gün ayakta müşterilerle ilgileniyorum. Uzun yıllar önce kendimi fiziksel zorladığımda idrar kaçırmaya başladım. Örneğin, ambarda ağır bir şeyler kaldırdığımda küloduma bir kaç damla idrar geçmesi işten değildi. İş arkadaşlarımın - ve hatta bir müşterinin - durumu fark edeceğinden korkuyordum.
 
Biraz kararsızlığın ardından durumu arkadaşım Gabi’ye anlattım. Bana mesane zayıflığı için özel olarak tasarlanmış bir ped önerdi. Bu harika bir şeydi ve yıllarca sorunsuz bir şekilde yaşamımı sürdürdüm. Fakat zamanla sorunum daha da büyüdü ve pedler yeterli koruma sunamamaya başladı.
 
Yeni TENA koruyucu iç çamaşırını duyduğumda, şüpheyle yaklaştım. Külodumda ince ped veya ped olması o kadar büyük bir sorun değildi, fakat rahat külotlarımdan vazgeçmek ve koruyucu bir iç çamaşırı giymek? Bunu hayal bile edemiyordum. Fakat merakım baskın çıktı ve ücretsiz bir numune sipariş ettim. Hiç değilse denemek istedim. 
 
Paket geldiğinde içinden elbiselerimin üzerinden bile fark edilebilen, kalın, eski moda bir iç çamaşırı çıkmasını bekliyordum. Fakat durum tam tersiydi: TENA koruyucu iç çamaşırı, vücuda sıkıca oturuyor ve hoş bir tasarıma sahip. Kot pantolonumun altında bir mesane zayıflığı ürünü giydiğimi kimse anlamıyor üstelik koruyucu iç çamaşırı, pedlerden çok daha emici. İstediğim güven hissi tam olarak buydu. Artık TENA koruyucu iç çamaşırını her gün giyiyorum ve farkına bile varmıyorum.” 

Stok resmi - Model poz veriyor.

Yüzme havuzunda yüzen bir kadın