TENA Hakkında

Bizler Kimiz? 

60 yılı aşkın deneyimiyle TENA, dünyanın en tanınmış ve idrar tutamama bakımı markası haline gelmiştir. 

TENA 90’dan fazla ülkede kişilere ve sağlık personellerine ürün sağlıyor. Ayrıca dünyanın her yanından milyonlarca kişinin ihtiyaçlarına yönelik ürünler üretme konusunuda başı çekiyor. 
 
Her şey insanlar için
İdrar tutamama şaşırtıcı derecede yaygın olmanın yanı sıra, yaş ve sağlıktan bağımsız hayatlarının en sorunsuz döneminde yaşamakta olan insanların bile başına gelebilir. İdrar tutamama herkesi farklı şekillerde etkiler. Kendisi ciddi bir sorun olmasa da, etrafını çevreleyen sosyal tabular sebebiyle idrar tutamama bir insanın sosyal özgüvenini yıkabilir. İdrar tutamama ile huzursuz ve yalnız hisseden kişileri bakımla yükümlü kişiler sevdiklerinin onurunu koruma kaygısıyla hareket ederken sağlık personelleri de en uygun bütçe ile en yüksek standarttaki bakımı sağlamaya çalışıyor. 
 
Bir Essity şirketi
TENA, yaklaşık 100 ülkede kişisel bakım ve peçete ürünleri sunan, hijyen ve sağlık konusunda global lider konumdaki Essity’ye ait bir markadır. Essity, dünyanın en etik şirketlerinden biri kabul edilen ve sürdürülebilirlik alanında da örnek sayılan bir şirkettir.