TENA Men ile kontrolü elinizde tutun

Hayatınızı tüm yönleriyle kontrol eden bir erkek olmaya alışkınsınız, bu nedenle idrar kaçırmanın bunu değiştirmesine izin vermeyin. TENA Men ile idrar kaçırmayı kontrol altına alabilir ve hayatınızın kontrolünü sağlamaya devam edebilirsiniz.

İdrar kaçırma ile aktif olmayı sürdürmek

Ne tür bir idrar kaçırma ya da erkek inkontinansı yaşadığınıza bağlı olmaksızın, hayatınızın kontrolünü sağlamanın ve hayatı istediğiniz gibi sürdürmeye devam etmenin birçok yolu var.

İşte size sızıntılar konusunda yardımcı olabilecek ve kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçları:

  • Dışarı çıkmadan önce gidin - Herhangi bir planlı aktiviteden önce mesanenizi boşaltmak zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olabilir.
  • Bilgi güçtür - Zamanı gelmeden önce tuvaletin nerede olduğunu öğrenmek, faaliyetlerinizi daha iyi planlamanıza yardımcı olabilir ve gitmeniz gerektiğinde sinirleriniz gergin bir şekilde tuvalet aramak zorunda kalmazsınız. Söz gelimi canlı bir maç izleyecekseniz tuvaletlerin yakınında bir koltuk seçmeye çalışabilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

İlgili makaleler

Erkek inkontinansı - Giriş

40 yaşın üzerindeki her dört erkekten biri* inkontinans olarak da bilinen idrar kaçırma durumu ile karşılaşıyor. Bu duruma bir çözüm bulmanın en iyi yolu, erkek inkontinansın nedenleri ve türleri hakkında daha fazla şey öğrenmektir.