<country> konumunda yer alıyorsunuz

Yerel bilgiler için TENA piyasa bilgilerinin yer aldığı sitenize gidin.

TENA Men ile kontrolü elinizde tutun

Hayatınızı tüm yönleriyle kontrol eden bir erkek olmaya alışkınsınız, bu nedenle idrar kaçırmanın bunu değiştirmesine izin vermeyin. TENA Men ile idrar kaçırmayı kontrol altına alabilir ve hayatınızın kontrolünü sağlamaya devam edebilirsiniz.

İdrar kaçırma ile aktif olmayı sürdürmek

Ne tür bir idrar kaçırma ya da erkek inkontinansı yaşadığınıza bağlı olmaksızın, hayatınızın kontrolünü sağlamanın ve hayatı istediğiniz gibi sürdürmeye devam etmenin birçok yolu var.

İşte size sızıntılar konusunda yardımcı olabilecek ve kontrolü elinizde tutmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçları:

  • Dışarı çıkmadan önce gidin - Herhangi bir planlı aktiviteden önce mesanenizi boşaltmak zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olabilir.
  • Bilgi güçtür - Zamanı gelmeden önce tuvaletin nerede olduğunu öğrenmek, faaliyetlerinizi daha iyi planlamanıza yardımcı olabilir ve gitmeniz gerektiğinde sinirleriniz gergin bir şekilde tuvalet aramak zorunda kalmazsınız. Söz gelimi canlı bir maç izleyecekseniz tuvaletlerin yakınında bir koltuk seçmeye çalışabilirsiniz.

Daha fazlasını okuyun

İlgili makaleler

İdrar kaçırma ile dışarı çıkmak

İdrar kaçırma yaşayan birçok erkek sosyal aktivitelere katılma konusunda endişe eder. İdrar kaçırma korkusu bir engel yaratabilir, ancak uygun bir oyun planı ile sızıntılardan korunabilir ve güvende kalabilirsiniz.

İdrar kaçırma ile aktif olmayı sürdürmek

Ne tür bir idrar kaçırma yaşadığınıza bağlı olmaksızın, kontrolü sağlamanın ve hayatı istediğiniz gibi sürdürmeye devam etmenin birçok yolu var.

İdrar kaçırma hakkında nasıl konuşulur

Pek çok erkek için idrar kaçırma gibi kişisel meseleler hakkında konuşmak rahatsız edici olabilir, ancak bir çözüm bulmanın anahtarı hem doktorunuzla hem de sevdiklerinizle dürüstçe ve açıkça konuşmaktır.