İpucu ve tavsiyeler

Konu hakkında bilgi sahibi olan erkeklerin erkeklerde idrar kaçırmayla ilgili ipuçları ve tavsiyeleriyle hayattan zevk almaya devam edin. İhtiyacınız olan tüm bilgileri doğrudan uzmanlardan topladık.

Erkekler için ipuçları ve tavsiyeler

Bir su şişesi çizimi

Sıvı alma

Su içmeyi bırakmayın. Sıvılardan uzak durmanın sızıntıları azaltacağını düşünebilirsiniz, ancak bu yalnızca susuz kalmanıza ve muhtemelen de idrarınızın daha konsantre hale gelmesine neden olur. Daha konsantre idrar mesane enfeksiyonlarına yol açabilir ve böyle bir şeyi hiç kimse istemez.
Sıcak içecek çizimi

Ilımlılık

Kafein, alkol ve yapay tatlandırıcılar gibi tetikleyiciler tuvalete gitme isteğinizi artırabilir. Endişelenmeyin, hayatın hoş yönlerinden vazgeçmenize gerek yok, ancak örneğin kafeini azaltmak size çok iyi gelecektir.
Sıcak içecek çizimi

Sigarayı bırakın

Sigara içmenin sağlığınız için zararlı olduğunu zaten biliyorsunuz, ancak sigarayı bırakmak için bir nedeninizin daha olması size zarar vermez. Örneğin, tütünün idrar yolu semptomlarını şiddetlendirebildiğini biliyor muydunuz? Sigaranın yol açtığı öksürüğün idrar kaçırmada size yardımcı olmadığından bahsetmeye bile gerek yok.
Meditatif bir duruştaki bir kişiyi gösteren resim

Rahatlayın

Sinirlerin gergin olması hiçbir zaman hoş bir durum değildir, özellikle de idrar kaçırmaya neden olabileceğinden veya semptomlarınızı daha da kötüleştirebileceğinden. Nefes egzersizleri ve meditasyon gibi rahatlatıcı teknikleri kullanarak, mesanenizi daha fazla kontrol altında tutabilirsiniz.

TENA Men Yorumları

İşte sıvı alımıyla ilgili benim için işe yarayan bir ipucu. Yatmadan birkaç saat önce sıvı alımınızı kesin.

Ken

67

TENA Men Yorumları

İş arkadaşlarımın tuvaletteki çöp kutusunda kullanılmış pedlerimi görmesini istemiyorum, bu yüzden atmadan önce onları tuvalet kağıdına sarıyorum.

Trevor,

42