TENA MEN İNKONTİNANS ÜRÜNLERİ İLE EV YAPIMI ÇÖZÜMLERİN KARŞILAŞTIRILMASI

İdrar kaçırmaları, ani idrara çıkma dürtüleri ve sızıntılar. İdrar kaçırmanın kırk yaşın üzerindeki dört erkekten biri tarafından yaşandığı bir gerçektir ve bu erkeklerden birçoğu içinden geldiği gibi davranma yeteneğini kaybettiğini, cinsel yaşamlarının ve hatta uyku düzenlerinin etkilendiğini hisseder. Öyleyse neden sadece %5'i koruyucu bir ürün kullanıyor ve büyük çoğunluğu yardım almadan başa çıkmayı seçiyor?

"Ssessiz sedasız acı çekme" dediğimizde aslında daha fazlasını kastediyoruz. Birçok erkek idrar kaçırma için kendi ev yapımı çözümlerini geliştiriyor. Tuvalet kağıdı veya mendil demetleri, havlu kağılar hatta bazıları ekstra kalın iç çamaşırları giyiyor. Bu çözümler bir süreliğine uygun olabilir ancak ne yazık ki çok kısa bir süreliğine! Çok geçmeden, ev yapımı koruma çözümleri sıkıntılara yol açmaya başlar. Yerinde durmadığı gibi idrarı etkili bir şekilde emmez. Kokuyu engellemez. Kalındır ve fark edilmemesi mümkün değildir. Örneğin, önemli bir toplantının ortasındayken, restoranda yemeğin arasında ya da golf sahasındaki ilk vuruşu yapmak üzereyken, er ya da geç doğaçlama çözümünüzün büyük bir özenle hazırlandığı görevi yerine getirmediğini gözlemlemeye başlarsınız. 
 
Peki ne yapılmalı? Ev yapımı çözümlerinize devam edebilirsiniz - ya da idrar kaçırmalarını kontrol altında tutmanıza ve onunla baş etmenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış TENA Men ürünlerini kullanabilirsiniz. Amaca göre üretilmiş bir idrar kaçırma korumasının ev yapımı çözümünüzün yapamadığı her şeyi yaptığını söylemeye gerek yok:
 
  1. Yerinden kaymaz - TENA Men ürünleri iç çamaşırınızda sağlam bir şekilde yerinde duracak şekilde tasarlanmıştır; kayma olmaz ve yeniden ayarlamak için komik denemelerde bulunmanız gerekmez. Yani insanların arasındayken utandırıcı anlar yaşama ihtimali hemen ortadan kalmış olur!

  2. Süper emici - sabahları çok etkileyici görünen tuvalet kağıdı çözümünüz saat onda bir kenarından sızdırıyorsa ve bunu görmezden gelmek için elinizden geleni yapıyorsanız, bu konuyu bir düşünün - amaca uygun bir ürün size rahatlıkla uyacak ve nemi ve idrar sızıntılarını hapsederek kendinizi daha uzun süre kuru ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır.

  3. Kokuları hapseder - ürünlerimizin süper emme kapasitesinin bir başka faydası da kokuları azaltma yetenekleridir. Böylece, hassas sosyal hayat veya iş hayatında hoş olmayan kokular için endişelenmenize gerek kalmaz.

  4. İnce ve fark edilmez - ev yapımı idrar kaçırma çözümleri daha çok bir özellik düşünülerek hazırlanır; ne kadar kalın o kadar iyi. Bu doğru değildir. Amaca uygun ürünler, herhangi bir türdeki tuvalet kağıdı veya mendilden çok daha etkin olan sıvı emicilik kabiliyetinden ödün vermeden ince ve fark edilmez olacak şekilde tasarlanmıştır. İnce tasarımları sayesinde daha konforludurlar. Orada olduğunu bile unutabilirsiniz - iç çamaşırınızda bir tomar tuvalet kağıdı varken ise bunu yapmanız zor olacaktır.
 
İşte böyle. TENA Men'i seçin ve ev yapımı çözümlere elveda deyin; idrar kaçırma nedeniyle endişe duymadan kontrolü eline alan ve daha doyurucu hayatlar yaşayan dünyadaki milyonlarca erkeğin arasına katılacaksınız. 

TENA Men ürünleri

İdrar kaçırma için ürünlerimizi inceleyin

Damla şeklindeki sızıntı veya daha yoğun idrar kaçırma yaşayan erkekler için inkontinans mesane pedleri ve emici külot yelpazemizi inceleyin.

Erkekler için inkontinans pedleri ve külot çeşitleri