TENA, Korona virüs sürecinde de kadınları destekliyor

Korona virüs salgını yayılmaya devam ederken, dünyanın dört bir yanındaki kadınlar her gün yeni zorluklarla karşı karşıya kalıyor. Bizler TENA olarak, ihtiyacınız olan idrar kaçırmaya yönelik bilgilere ve ürün bilgilerimize kolaylıkla erişim sağlayabilmeniz için yanınızdayız.


Bu süre zarfında, TENA ürünlerine kolayca ulaşabilmek için; “Nereden Satın Alınır?” linkine tıklayarak, TENA ürünlerini satın alabileceğiniz yetkili distribütörlerin iletişim bilgilerine ve ürünlerimizi internet üzerinden satın alabileceğiniz noktaların linklerine ulaşabilirsiniz.

Pelvik taban sağlığınızı artırmak için evde geçirdiğiniz zamanı kullanın.

Evde kalmanın önemli olduğu bu dönemde, düzenli egzersiz yapmak sağlığınızı ve moralinizi olumlu yönde etkileyecektir. Ve küçük sızıntılar söz konusu olduğunda, günde sadece beş dakika pelvik taban egzersizleri yapmak bu sorunla mücadelenizde size yardımcı olacaktır.
 
Lütfen kendinizi, sevdiklerinizi ve Türkiye’yi korumak için T.C Sağlık Bakanlığı tarafından Korona virüs riskine karşı önerilen 14 Kurala uyunuz ve Korona virüs ile mücadele kapsamında Ülkemizde alınan tedbirleri https://www.saglik.gov.tr/  adresinden takip ediniz.