Üçlü Koruma, sızdırma, koku ve neme karşı koruma sağlar

Her gün kuru, güvende ve kendinizden emin olmanıza yardımcı olur.

evrensel olarak yaygın bir durumdur. İdrar kaçırma sorunu yaşayan pek çok kişiden biriyseniz, bu durumun sizi hayatınızın tadını çıkarmaktan alıkoyması gerekmediğini bilmelisiniz. 
 
TENA Kadın serisindeki tüm ürünler, her gün, her durumda kendinize güvenmeniz ve güvende hissedebilmeniz için geliştirilmiştir. TENA Kadın kadın mesane pedi ürünleri, sızdırma, kötü koku ve neme karşı Üçlü Koruma sağlar. Her gün kuru, güvende ve kendinizden emin hissetmenize yardımcı olur.
 
Şu şekilde çalışır: 
Damlaya işaret eden ok ikonu illüstrasyonu
Sizi kuru tutar
TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri sizi kuru tutmak için özenle tasarlanmıştır. Yüzey emici bölgesi, nemi hızla ve güvenli bir şekilde uzaklaştırır ve katmanlar arasına hapseder.
Orta noktadan çıkan ok ikonu illüstrasyonu
Kötü kokuyu kontrol altına alır
Tüm TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, idrarı hapseden ve kötü kokunun oluşmasına neden olan amonyak oranını azaltan benzersiz, aktif mikroferahlık taneciklerine sahiptir.
Külot ikonu illüstrasyonu
Güvenli tasarım
Kadın vücuduna uyumlu tasarlanmış TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, güvenlik ve rahatlık sunar. Geniş ürün yelpazemiz, en hafif, ince pedlerden, koruyucu iç çamaşırlarına kadar her ihtiyaca uygun ileri düzey koruma sunarak, kadınların kendilerini güvende hissetmelerini sağlar.