Andrea idrar tutamama ile yaşama hakkında konuşuyor

“Birinin fark edeceğinden korkuyordum”

Andrea'nın hikayesi

"Bir giysi mağazasında satış elemanıyım. Bütün gün ayakta müşterilerle ilgileniyorum. Uzun yıllar önce kendimi fiziksel olarak biraz zorladığımda idrar kaçırmaya başlamıştım. Örneğin, ambarda ağır bir şeyler kaldırdığımda bir kaç damla kaçıyordu. İş arkadaşlarımın ve hatta bir müşterinin durumu fark edeceğinden korkuyordum.
 
Biraz kararsızlığın ardından durumu arkadaşım Gabi’ye anlattım. Bana için özel olarak tasarlanmış bir ped önerdi. Bu harika bir şeydi ve yıllarca sorunsuz bir şekilde yaşamımı sürdürdüm. Fakat zamanla sorunum daha da büyüdü ve pedler yeterli koruma sunamamaya başladı.
 
Yeni TENA koruyucu iç çamaşırını duyduğumda, önce emin olamadım. İç çamaşırımda günlük mesane pedi veya daha kalın mesane pedlerinden olması o kadar büyük bir sorun değildi, fakat rahat iç çamaşırlarımdan vazgeçmek ve koruyucu bir külot giymek? Bunu hayal bile edememiştim. Fakat merakım baskın çıktı ve ücretsiz bir numune sipariş ettim. Hiç değilse denemek istedim.
 
Paket geldiğinde, içinden elbiselerimin üzerinden bile fark edilebilen, kalın, eski moda bir iç çamaşırı çıkmasını bekliyordum. Fakat durum bunun tam tersi oldu. TENA koruyucu iç çamaşırı, vücuda sıkıca oturuyor ve hoş bir tasarıma sahip. Kot pantolonumun altında bir mesane ürünü giydiğimi kimse anlamıyor üstelik koruyucu iç çamaşırı, pedlerden çok daha emici. İstediğim güven hissi tam olarak buydu. Artık TENA koruyucu iç çamaşırını her gün giyiyorum ve farkına bile varmıyorum."