Eylemler

Hayattaki güzel şeylere ‘evet’ demeye devam edin.

Seyahat etmek, plaja gitmek veya zor bir günün ardından iyi bir uyku için kendinizi yatağa bırakmak. Hayatın tadını tam olarak çıkarabilmek, insan olarak hakkınız ve sizi yapmak istediklerinizden alıkoymamalı. TENA Lady kadın mesane pedi ürünleri, kapsamlı müşteri içgörülerine dayanarak geliştirildi ve bireysel ihtiyaçlara uyacak çeşitli biçimler, boyutlar ve emicilik düzeylerinde tam bir ürün serisi halinde sunuluyor. 
 
Seri, başa çıkması diğerlerinden daha zor olan türler de dahil, en kolayından en zoruna her durum için uygun bir inkontinans koruması sunar. O hafta sonu yolculuğuna, plaj partisine ve tatile evet demenizi istiyoruz. Mesane zayıflığı size engel olmasın.
 
Seyahat ederken veya yalnızca iyi bir gece uykusu uyumak istdiğinizde ve mesane zayıflığı ile başa çıkabilmek için aşağıdaki ipuçlarını kullanın.
 
  • Yatmadan önce veya uçağa binmeden içtiğiniz sıvı miktarını kontrol edin. Fakat az sıvı almanın da mesanenizi tahriş edebileceğini ve acil idrara çıkma hislerini tetikleyebileceğini unutmayın. 
  • Yolculuğa çıkmadan önce tuvalet molalarınızı vereceğiniz yerleri planlayın. Tuvaletini kullanabileceğiniz ve yolculuğunuz sırasında sakin olmanızı sağlayacak restoranlar, parklar veya alışveriş merkezlerini işaretlemek için Google Haritalar’dan faydalanın.
  • Sabah rutininize Kegel egzersizlerini dahil edin. Günde bir kaç dakika pelvik taban egzersizi yapmak, sızdırma risklerini azaltabilir.
  • Size en yakın tuvaleti gösterebilecek olan biruygulama indirin. App Store veya Google Play’den edinebileceğiniz pek çok seçenek mevcut.