Neden TENA?

Hastanız neden TENA'ya ihtiyaç duyar

sorunu yaşayan bir kişiye bakarken, yapmanız ve gereken pek çok şey vardır. Bu nedenle güvenebileceğiniz bir koruma ürününe sahip olmak önemlidir. Böylece şu konularda endişelenerek zaman kaybetmeyeceksiniz: Ürün yeteri kadar emici mi? Hoş olmayan kokuları önleyebilecek mi? Rahat mı? Veya cilt için iyi mi?
 
Sürekli olarak sağlık hizmetleri profesyonellerine ve sizin gibi hasta bakanlara kulak vermekteyiz. Bu kişilerin ve bakımını üstlendikleri ileri yaştaki kişilerin ihtiyaçları hakkında bilgiler edindik. Ve bu da bize üstün bir inkontinans (idrar tutamama) koruması ve cilt bakımı geliştirmede yardımcı oldu: hastanıza mümkün olan en iyi bakımı sunabilmek için güvenebileceğiniz çözümler.

Harika emicilik

İdrar, sulu ve hızla akan bir sıvı olması nedeniyle, doğru korumanın olmadığı durumlarda giysi ve çarşaflara anında geçebilir. TENA ürünleri, sıkı, rahat ve güvenli bir uyum için biçimlendirilmiş ve sızdırma riskini azaltmak için hızlı emicilik sağlayan yüzey dokuları ile donanmıştır. Daha hızlı emiş gücü, daha az sızdırma ve çamaşır yıkama ihtiyacı anlamına gelir.

Sıradışı ferahlık

TENA ürünleri sayesinde, hastanız, hoş olmayan kokulardan endişe duymadan diğer kişilerle bir arada olmanın keyfini çıkarabilir. koruma ürünlerimiz, istenmeyen kötü kokulara neden olabilecek bakteriler ve amonyağı nötralize etmek amacıyla tasarlanmıştır. Böylece hastanız, aile ve arkadaşlarıyla vakit geçirirken kendini rahat ve güvende hissedebilir.

Ultra kuruluk

Hastanızın rahat olmasına yardımcı olmanın yolu, kuru kalmasını sağlamaktan geçer. FeelDry™ teknolojimizin, daha yoğun koruma sağlayan ürünlerimizin önemli bir parçasını oluşturmasının nedeni de budur. İdrarı ciltten o kadar hızlı uzaklaştırır ki, yüzey anında tekrar kuru kalır. Bu da özellikle altının değişmesi gerektiğini söyleyemeyecek olan bir kişiye bakmaktaysanız son derece faydalıdır. Ayrıca daha az değişim yapmanın gerektiği gece boyunca yaşanan sorunlar için yararlı olabilir. TENA ürünleri, nemi gidererek ve ciltlerini son derece kuru tutarak hastanızın maksimum rahatlığın keyfini çıkarmasına yardımcı olur.

Daha az cilt sorunu

TENA, hastanızın yaşlı cildini tahriş edebilecek olan idrardan gelen risklere karşı koruma sağlar. Bu riskler, kişi uzun süre oturur veya yatar pozisyonda kaldığında cildi tahriş edebilir. Ürünlerimizin idrarı hapsederek emici yüzeyin cilt üzerinde yumuşak ve kuru kalmasını sağlamasının nedeni de budur. Örneğin benzersiz bir tasarıma sahip TENA Flex gibi. Uzun dönemli hastalık veya engellilik durumu nedeniyle aynı pozisyonda yatar veya oturur durumda kalmanın neden olduğu cilt tahrişini azalttığı kanıtlanmıştır.

Daha kolay değişim

İnkontinans sorunu yaşayan birinin altının değiştirilmesi, kaldırmak gerekebileceği için son derece zor olabilir. Özellikle de onları değiştirirken uzanmaları gerekiyorsa. TENA Flex bu sorunu halletmek için özel olarak tasarlanmıştır. Sırt kaslarınızdaki baskıyı azaltarak, değişim sürecini daha kolay, siz ve hastanız için daha rahat olmasını sağlayacaktır.

Cilt rahatlığı için en iyi hijyen

Yıkanma ve hijyen, bakımının en önemli parçasıdır. TENA'nın temizleme ürünleri, havluları ve nemlendiricilerinden oluşan bir seri geliştirmiş olmasının nedeni de budur. Bu ürünler, nazik, yaşlı cilt için - özellikle de daha hassas bölgeler için - özel olarak tasarlanmıştır. Bu ürünler, hastanızı yatar durumdayken temizlemeyi kolaylaştırır. Ve cildinin temiz, rahatlamış ve ferah olmasını sağlar.

Doğru ürün türünü bulun

Hastanız için en iyi ürün hangisidir? Bu, onların fiziksel ve akılsal durumuna bağlıdır. İhtiyaçları için doğru ürünü bulmak için Ürün Seçicimizi kullanın.